Subasi_Akademi_Logo

Bugüne kadar eğitim alanında göstermiş olduğumuz faaliyetler, siz değerli iş ortaklarımızı memnun etmiş ve sahada günlük işlemlerimizin çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde yürütülmesine sebebiyet vermiştir.

İLETİŞİM
sezen_kaya

Sezen Kaya

1989 İstanbul doğumlu olan Sezen KAYA, ilk, orta ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Dış Ticaret ve Avrupa Birliği bölümünde ön lisans eğitimini, 2013 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

Çalışma hayatına 2009 yılında Gümrük Müşavirliği’nde İhracat Uzmanı olarak adım atan KAYA, ihracatta beyannamenin hazırlanması sürecinden lojistik organizasyonuna, gümrük işlemlerinin yürütülmesi sürecinden müşterilerin ilgili kurumlar nezdinde temsil edilmesine kadar ihracata ilişkin süreçlerin tüm aşamalarında görev almıştır.

2014 yılında farklı bir Gümrük Müşavirliği bünyesine İhracat Müdürü olarak katılan KAYA, şirketin ihracat operasyonlarını organize etmiş, ihracata ilişkin dosyalarının iç denetimini gerçekleştirmiş, müşterilerden gelen sorulara danışmanlık hizmeti vermiştir.

2017 yılı Gümrük Müşavirliği yazılı ve sözlü sınavlarında başarılı olarak Gümrük Müşaviri olmaya hak kazanan KAYA, 2019 yılı başında katıldığı Sezai KAYA Denetim, Eğitim ve Dış  Ticaret Danışmanlığı bünyesinde Gümrük Müşaviri/Denetçi olarak çalışma hayatını devam ettirmektedir.