Subasi_Akademi_Logo

Bugüne kadar eğitim alanında göstermiş olduğumuz faaliyetler, siz değerli iş ortaklarımızı memnun etmiş ve sahada günlük işlemlerimizin çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde yürütülmesine sebebiyet vermiştir.

İLETİŞİM

Eğitim Alanların Görüşleri

J*** B*** Ö***
Karmaşık olan konuların anlatımı bu kadar güzel olamazdı 🙂 Hale Hanım verdiği eğitimle dış ticarete bakışımı değiştirdi. Sahip olduğu tecrübe ve akıcı anlatımı gerçekten çok çok iyi. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum.
J*** B*** Ö***
Fiberli
N**** T****
Ekibimiz için hem çok bilgilendirici hem de dolu dolu geçen sunumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sıkıcı olabilecek konuları üstelik yüz yüze gelmeden sadece ekrandan son derece keyifli bir şekilde arkadaşlarımıza aktardınız.
N**** T****
Ege Kimya
Çok güzel ve faydalı olan bu eğitimler, konusuna hakim kişiler tarafından akıcı ve güler yüzlü bir şekilde yapıldığı için teşekkür ederiz.
Ferrero
E***K***Ç***
Eğitmen alanında son derece başarılı olup gerek sunum, gerek konuşma, gerek soru cevaplarla eğitimi her daim canlı tutmuştur. Kendisinden diğer eğitimleri almak için sabırsızlanıyorum.
E***K***Ç***
Vaillant / Demirdöküm
Tüm detaylarıyla örnek vakalarla anlaşılır bir dil kullanarak enerjinizi ve sempatikliğinizi hiç kaybetmeden verdiğiniz eğitimler için çok teşekkürler.
Deniz Leasing
Y*** P****
Hale hanım çok bilgili bir eğitmen ve bize yorulmadan akıcı bir şekilde eğitim verdi. Teşekkürler Hale Hanım, teşekkürler Subaşı Akademi.
Y*** P****
DenizBank
B***D****
Hale Hanım konusunda oldukça bilgili ve verdiği eğitimleri örneklerle daha anlaşılabilir hale getirdi. Çok keyif alarak dinledim. Kendisine çok teşekkür ederim. Açacağı eğitimlere memnuniyetle katılırım.
B***D****
BaVET
Ö***B***
Faydalı bir eğitimdi...
Ö***B***
Valeo
Değerli eğitmenimiz Hale Hanım, eğitim verdiği konularda uzmandı ve tüm detaylar ile süreci bizlere aktardı. Paylaştığı sunumlar ve örnekler sayesinde dolu dolu bir eğitim geçirdik.
Poliya
Ö****Y**** / C***Ö***Ö***
Oldukça detaylı & öğretici bir eğitimdi / Güncel ve destekleyici bir eğitimdi emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Ö****Y**** / C***Ö***Ö***
DRT
M***K**** / A****B****
Eğitimin başından sonuna kadar her şey çok güzel planlanmış ve eğitim gören kişilerin en verimli şekilde faydalanabileceği bir eğitim olmuş teşekkür ederim. *** Almış olduğumuz eğitimler oldukça verimliydi. Hale Hanım konuları çok güzel örneklerle, daha akılda kalıcı bir hale getirerek bize anlattı. Çok teşekkür ederiz.
M***K**** / A****B****
Şölen