Subasi_Akademi_Logo

Bugüne kadar eğitim alanında göstermiş olduğumuz faaliyetler, siz değerli iş ortaklarımızı memnun etmiş ve sahada günlük işlemlerimizin çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde yürütülmesine sebebiyet vermiştir.

İLETİŞİM

Hale Günaydın

1986 yılında İstanbul’da doğan Hale GÜNAYDIN, üniversite eğitimini, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği, Sigorta (Yandal), Adalet, İş Sağlığı ve Güvenliği ve İşletme bölümlerinde tamamladı.  Lojistik Yönetimi konusunda İstanbul Üniversite’sinde yüksek lisansını tamamlamış olan GÜNAYDIN, halen Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde ve Atatürk Üniversitesi AÖF Laborant ve Veterinerlik Ön lisans bölümünde öğrenimine devam etmektedir. 

2006 yılında tam zamanlı çalışma hayatına başlayan Hale GÜNAYDIN, Gümrük Müşavirliği ve Lojistik alanında hizmet veren kurumlarda ithalat grup yöneticiliği ve iç denetmenlik yaptı. İstanbul Adalet Komisyonu’nda ve Bölge Adliye Mahkemesi’nde Gümrük Mevzuatı, Kaçakçılık, Dış ticaret konularında halen bilirkişilik görevini yürütmektedir.

İş yaşamı süresince çalışmış olduğu kurumlarda kadın liderliği konusunda projeler ve fikirler geliştirerek kadın çalışanlara eğitim, sosyal faaliyetler desteği ile
inovasyon fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamak amaçlı kurulan Kadın Liderliği Gelişim Komiteleri, şirket içinde yenilikçilik ve öğrenmeyi temel alan İş Süreçlerini Geliştirme ve Verimlilik komitelerinde başkan yardımcısı ve genel sekreter olarak aktif görevlerde yer aldı. Üniversitelerin Dış ticaret ve lojistik bölümlerinde mesleki eğitimler verdi. Gümrük Müşaviri olarak görevine Subaşı Gümrük Müşavirliği şirketinde devam etmekle birlikte, dış ticaret ve gümrük mevzuatı ana başlığı altında Subaşı Akademi A.Ş Eğitim Direktörü olarak kurum içi ve kurumlar arası eğitimler vermektedir.